Loader
 

Blog o prawach i obowiązkach wynajmującego

E-porada

Idąc z duchem czasu postanowiłam uruchomić konsultacje prawne online.

Porady prawne przez Internet to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i nie mają czasu lub możliwości spotkać się ze mną osobiście w kancelarii.

KIEDY WARTO SKORZYSTAĆ Z E-PORADY?

 • jeżeli nurtuje Cię problem prawny i poszukujesz jego rozwiązania – e-porada to szybki i profesjonalny sposób na uzyskanie odpowiedzi na Twoje pytania;
 • gdy potrzebujesz pomocy w sformułowaniu różnego rodzaju pism, dokumentów (np. wezwanie do zapłaty, wypowiedzenie umowy najmu, wzór umowy najmu);
 • gdy decydujesz się samodzielnie prowadzić własne sprawy sądowe, ale potrzebujesz porady jakie podjąć dalsze kroki w sprawie;
 • gdy chcesz zlecić napisanie pozwu lub innego pisma procesowego do sądu (gdy prowadzisz sprawę samodzielnie).

JAKI JEST CHARAKTER USŁUGI?

 1. Indywidualna, bezpłatna wycena porady prawnej. Pełne koszty porady prawnej poznasz po przesłaniu pytań i opisu stanu faktycznego.
 2. Szybkość i wygoda – realizując E-PORADĘ korzystam z Internetu, względnie kontaktuję się z Tobą telefonicznie o ile to możliwe. Nie tracisz czasu na dojazd do Kancelarii. Otrzymujesz poradę prawną bez wychodzenia z domu. Zobacz jakie to wygodne!
 3. Porada prawna na piśmie sformułowana prostym i przystępnym językiem – poradę prawną otrzymujesz w formie dokumentu elektronicznego (format doc lub pdf), dzięki czemu możesz dokładnie zapoznać się z poradą i wrócić do niej w każdej chwili.

E-PORADA JAK TO DZIAŁA?

  Załącz pliki:

   

  INFORMACJE DODATKOWE:

  Umowa o internetową usługę prawną zostaje zawarta z chwilą zaksięgowania na rachunku bankowym wpłaty pełnego wynagrodzenia. Poinformuję Cię drogą elektroniczną na podany w formularzu adres email o zaksięgowaniu wpłaty i rozpoczęciu realizacji usługi. W przypadku braku wpłaty wynagrodzenia w ciągu 72 godzin od przesłania wyceny usługi, uznaję że zrezygnowałeś z E-PORADY.

  Zastrzegam, iż w sprawach o skomplikowanym stanie faktycznym, wymagającym uzyskania szczegółowych informacji, mam możliwość odmówić świadczenia E-PORADY i zaproponować Ci pomoc prawną wiążącą się ze spotkaniem w Kancelarii.

  Szczegóły i zasady świadczenia usługi E-PORADA znajdują się w regulaminie.