Najem w praktyce

Blog o nieruchomościach i inwestowaniu w najem

E-porada – konsultacja prawna online

Uzyskanie porady prawnej szybko i wygodnie nigdy wcześniej nie było tak proste. Nasza rzeczywistość zmierza ku ogólnej cyfryzacji usług. Pracujemy zdalnie, uczymy się zdalnie, leczymy się …. zdalnie.

Konsultację prawną także uzyskasz zdalnie.

Czym jest e-porada ?

Porady prawne przez Internet to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i nie mają czasu lub możliwości spotkać się ze mną osobiście w kancelarii.

E-porada to nic innego jak zdalny kontakt ze mną i uzyskanie pełnowartościowej konsultacji prawnej na nurtujący Cię temat. W ramach zdalnej konsultacji omawiam z Tobą skompilowany problem prawny. Konsultacja przybiera postać rozmowy telefonicznej lub wideokonferencji (najczęściej korzystam z ZOOM). Osobiście preferuję wideokonferencję, ponieważ mam możliwość Cię widzieć – czuję się wtedy jak w kancelarii.

Konsultacja trwa pełną godzinę. Podczas rozmowy dzielę się z Tobą moją wiedzą oraz prezentuję możliwe rozwiązania problemu. Jeżeli zagadnienie jest złożone a sprawa skomplikowana opracowujemy strategię działania.

Z mojego doświadczenia wynika, że często sam/sama poszukujesz w Internecie wiedzy na nurtujący Cię problem. Jeżeli:

– szukałeś/aś rozwiązania problemu w Internecie, ale trafiasz na sprzeczne opinie lub porady,

– nie wiesz na co się zdecydować i jak postąpić, bo nie znalazłeś/aś dokładnie takiego samego przypadku czy problemu jak Twój?

Omówię Twoje wątpliwości podczas rozmowy. Wyjaśnię Ci plusy i minusy preferowanych przez Ciebie rozwiązań, zaproponuję inne wyjścia. Jestem tutaj, aby Cię wspierać moją wiedzą i doświadczeniem.

Odniosę się do Twojego indywidualnego przypadku i odpowiem na konkretne pytania. Bez zbędnego „ą-ę”, przyjaznym, nieskomplikowanym językiem.

Zdalna konsultacja – jak to działa?

Poniżej znajduje się formularz. Wypełnij go opisując swój problem i pytania. Możesz załączyć skany dokumentów. Szczegółowy opis stanu faktycznego zagadnienia jest bardzo pomocny, ponieważ nie będziemy tracić czasu na opisywanie problemu podczas konsultacji – przejdę od razu do rozwiązań i przedstawię odpowiedzi na Twoje wątpliwości. W cenę wliczony jest czas wcześniejszego przygotowania odpowiedzi, dlatego płacisz już tylko za rozwiązania.

Kiedy odbędzie się E-PORADA?

Na Twojego maila staram się odpowiedzieć niezwłocznie, proponując dostępne terminy konsultacji oraz przesyłam dane do przelewu.

Możesz też zarezerwować termin poprzez moją stronę na Facebooku : https://www.facebook.com/prawonajmu/    klikając „zarezerwuj teraz”

Jakie są korzyści z konsultacji online?

 • Prezentuję konkretne rozwiązania Twojego problemu,
 • Indywidualna, merytoryczna porada, udzielona zrozumiałym dla Ciebie językiem
 • szybka i konkretną odpowiedź, która pozwoli Ci działać,
 • zaoszczędzisz czas a czas to pieniądz, bo błądzenie w Internecie i szukanie odpowiedzi, której prawdopodobnie i tak nie znajdziesz (bo każdy przypadek jest troszkę inny) nie należy do efektywnego wykorzystania czasu

Na jaki temat udzielam konsultacji?

Wszelkie problemy i zagadnienia związane z najmem lokali mieszkalnych i komercyjnych (użytkowych). Podpowiadam jak dobrze skonstruować i zabezpieczyć umowę najmu. Doradzam w tematyce wypowiedzenia umowy najmu, która wbrew pozorom jest skomplikowanym zagadnieniem.

Nie czekaj, działaj!

Pozdrawiam

adw. Barbara Król – Frąckiewicz

WYPEŁNIJ FORMULARZ E-PORADY

  Załącz pliki:

   

  INFORMACJE DODATKOWE:

  Umowa o internetową usługę prawną zostaje zawarta z chwilą zaksięgowania na rachunku bankowym wpłaty pełnego wynagrodzenia. Poinformuję Cię drogą elektroniczną na podany w formularzu adres email o zaksięgowaniu wpłaty i rozpoczęciu realizacji usługi. W przypadku braku wpłaty wynagrodzenia w ciągu 72 godzin od przesłania wyceny usługi, uznaję że zrezygnowałeś z E-PORADY.

  Zastrzegam, iż w sprawach o skomplikowanym stanie faktycznym, wymagającym uzyskania szczegółowych informacji, mam możliwość odmówić świadczenia E-PORADY i zaproponować Ci pomoc prawną wiążącą się ze spotkaniem w Kancelarii.

  Szczegóły i zasady świadczenia usługi E-PORADA znajdują się w regulaminie.