Loader
 

Najem w praktyce

Blog o prawach i obowiązkach wynajmującego

Kontakt

Adwokat Barbara Król – Frąckiewicz

Kancelaria Adwokacka
ul. 3 Maja 5/2
40-096 Katowice
woj. śląskie

NIP: 6252357851
REGON: 365547796

tel: 609 426 540

krol@3kancelarie.pl
www.3kancelarie.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

     

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Barbara Król – Frąckiewicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Król – Frąckiewicz (40-096 Katowice, ul. 3 Maja 5/2).

    Przetwarzam Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja moich prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Wysyłając do mnie wiadomość przekazujesz  swoje dane osobowe – imię i nazwisko oraz swój adres e-mail. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.